Компанія Велесгард

Системи протикорозійних покриттів Велесгард пройшли випробування в європейських лабораторіях на відповідність міжнародним стандартам.

Металоконструкції (корозійні категорії C2-C5 та Im1-Im3)

EN 1090-2 (Додаток G)
«Фарби та лаки. Захист від корозії сталевих конструкцій захисними лакофарбовими системами. Частина 6. Лабораторні методи випробувань»

Морські конструкції (корозійні категорії CХ та Im4)

ISO 12944-9
«Фарби та лаки. Захист від корозії сталевих конструкцій захисними лакофарбовими системами. Частина 9. Захисні лакофарбові системи та лабораторні методи випробувань для морських і подібних конструкцій»
ISO 20340
«Матеріали лакофарбові. Вимоги до робочих характеристик захисних лакофарбових систем для морських і подібних конструкцій»
NORSOK M-501
«Підготовка поверхні та нанесення захисного покриття». Норвезький стандарт

Підземні та підводні магістральні трубопроводи

EN 10290
«Сталеві труби та фітинги для суходільних і морських трубопроводів. Зовнішні поліуретанові та поліуретан-модифіковані покриття рідинного нанесення»
EN 10289
«Сталеві труби та фітинги для суходільних і морських трубопроводів. Зовнішні епоксидні та епоксидно-модифіковані покриття рідинного нанесення»

Питна вода

BS 6920-1
«Придатність неметалевих виробів для використання у контакті з водою, призначеною для споживання людиною, з огляду їх впливу на якість води. Технічні вимоги». Британський Стандарт
AWWA C210-15
«Рідкі епоксидні покриття та облицювання для сталевих водопровідних труб та фітингів» розділ 5». Американська асоціація водопровідних споруд

Болтові з’єднання

EN 1090-2 (Додаток G)
«Виробництво сталевих та алюмінієвих конструкцій. Частина 2. Вимоги до сталевих конструкцій» (Додаток G. Визначення коефіцієнту тертя контактних поверхонь болтових з’єднань)

Лабораторії, в яких випробувалась продукція Велесгард.